درباره ما

Scre1 6yrr053

درباره ما

شرکت هواکار

شرکت هواکار در سال 1380 با عقد قرارداد نمایندگی شرکت سوسانگ کره جنوبی واردات و توزیع و ارائه خدمات پس از فروش آن شرکت را بعهده گرفت.
شرکت لیفتراک سازی سوسانگ 70% بازار داخلی کره جنوبی را در اختیار خود دارد و با شبکه گسترده در اکثر کشورهای اروپایی و امریکایی و آسیایی محصولات خود را ارائه میدهد.

بهترین و با کیفیت ترین
با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید

لیفتراک های شرکت سوسانگ مطابق استانداردهای اروپا و امریکای شمالی تولید میشوند و شرکت های بزرگ تولید کننده خودرو از محصولات این شرکت استفاده می کنند.

1200+

مشتری راضی

22+

تجربه سال

10+

دستگاه صنعتی

داستان ما

حقایق تجاری کوتاه

شرکت هواکار با دارا بودن شبکه گسترده خدمات پس از فروش در استانها و شهرها صنعتی توانسته است رضایت خریداران لیفتراک ها و استاکرها و پالت تراک ها و سایر تجهیزات صنعتی را بخوبی بدست آورده است.
بخش مهندسی شرکت هواکار در طراحی و ارائه خدمات جهت طراحی و تولید سایر دستگاههای مرتبط با موضوع را در دستور کار خود دارد و میتواند مطابق نیاز مشتریان نسبت به طراحی و تولید دستگاهایی مانند AGV ویا Order Picker اقدام نماید.
کارخانه ی لیفتراک سازی هواکار واقع در شهرک فناوری خودرو تبریز بوده و با تکیه بر تکنولوژی ماشین آلات و توانمندی پرسنل توانسته محصولی قابل رقابت با تولید کنندگان مطرح دنیا تولید نموده و بخش بزرگی از نیاز صنعت کشور را برطرف نماید.

150+

کارخانه با رضایت

10+

محصول تجاری

800+

همکاری موفق

22+

تجربه سال

چرا ما را انتخاب کنید

متخصصان ما بهترین خدمات را فراهم می کنند

شرکت هواکار تولید کننده ی انواع محصولات تهسیل کننده ی حمل و نقل و انبارداری از جمله پالت تراک برقی،استاکر،یدک کش،اوردر پیکر،لیفتراک راننده ایستاده و …می باشد. شرکت هواکار بمنظور جلب اعتماد مشتری به منبع اصلی کالا آماده است با ارائه پرفورما از شرکت اصلی (سوسانگ کره حنوبی) ، خریدار راسا نسبت به واردات اقدام نماید.

Screenshot 2023 11 04 020111

ویژگی های ما

ما خبرگان معتمد هستیم

کیفیت

تمامی دستگاه ها از کیفیت بالای برخوردار می باشند

مقاومت

دستگاه های تولید شده، مقامت و دوام بالایی دارند

پایداری

همه دستگاه ها پایدار بوده عمر طولانی دارند

ضمانت

دستگاه دارای ضمانت پس ازخرید بوده و تعمیر می شوند

قیمت مناسب

این دستگاه ها نسبت به کیفیت خود از قیمت مناسبی برخوردار هستند

خبرنامه

مشترک شدن در خبرنامه

اولین نفری باشید که در خبرنامه ما مشترک شوید و آخرین اخبار را از مشاور دریافت کنید. پست الکترونیکی: تلفن: آدرس: